Art Geeko

Art Geeko to najnowszy projekt wydawnictwa ORTH Multimedia obejmujący kreację, produkcję i sprzedaż znakomitej jakości plakatów, które nabyć można na stronie sklepu www.artgeeko.pl

 

Udekoruj swoje wnętrze w stylu Art Geeko!

 

Na naszej stronie znajdziesz wyjątkowe plakaty do domu, stylowego pokoju lub firmy. Marka Art Geeko w charakterystyczny sposób nadaje kierunek tworzonym  pracom graficznym. Staramy się aby wszystkie plakaty były wyjątkowe i niepowtarzalne. Nasze grafiki nawiązują do popkultury, techniki, inżynierii, nauk ścisłych, botaniki, astronomii, gier i wielu innych dziedzin doskonale znanych każdemu geekowi.

W Art Geeko projekty z informacjami o planetach, właściwościach fizycznych, przekroje rakiet u urządzeń, iluzje optyczne i wiele innych fascynujących grafik, które w wyjątkowy sposób przyozdobią Twoją ścianę.

Plakaty drukujemy na kredzie matowej o gramaturze 200g/m².

Do wyboru oferujemy 3 uniwersalne rozmiary plakatów:
– A3 [30x40cm 200g/m²]
– B2 [50x70cm 200g/m²]
– i ~B1 [61x91cm 200g/m²].

W naszej ofercie znajdziesz też stylowe, drewniane ramki z tylną zawieszką i frontowym zabezpieczeniem z tworzywa sztucznego – idealnie dopasowane do każdego rozmiaru. W ofercie posiadamy ramki w kolorach białym i czarnym.

Wszystkie produkty wysyłamy solidnie zapakowaną przesyłką i dbamy o to aby zamówione plakaty dotarły do Ciebie w najszybszym możliwym terminie.

 

Z informacji dla geeków utworzyliśmy prawdziwą sztukę.

 

Stale rozszerzamy naszą ofertą plakatów tematycznych i kolekcji. Pracując nad nowymi wzorami staramy się zawsze dopracować je w najdrobniejszych szczegółach.

Tak, styl Art Deco to nasza druga pasja ; )

 

Wejdź na stronę sklepu Art Geeko

Odwiedź nasz Facebook Fanpage