Wchodzę tam!

Wchodzę tam! to wyjątkowe zestawy kart do tworzenia map taktycznych wykorzystywanych w grach fabularnych.  Gry takie utrzymane są w różnych konwencjach: fantasy, science-fiction lub horror, dlatego zestawy Wchodzę tam! także posiadają różne lokacje, które można dopasować do wielu systemów. Jako ORTH Multimedia jesteśmy pomysłodawcą i wydawcą zestawów Wchodzę tam! Sami zaprojektowaliśmy logotyp, elementy zestawów, pudełko, instrukcje jak i kartoniki z których można tworzyć mapki taktyczne. Na potrzeby sprzedaży naszego produktu przygotowaliśmy także sklep internetowy www.wchodzetam.pl

Jeden zestaw Wchodzę tam! posiada 24 karty wykonane z grubego kartonika, każda o rozmiarze 5×5 cali. Do każdego zestawu dodajemy też 1 losowy kartonik niespodziankę “Szczęśliwy traf” z innego zestawu 🙂

W zestawie znajduje się 5 podstawowych wzorów kart [ System LUXIT ], które ułożone podczas gry pozwalają na stworzenie korytarzy, pomieszczeń, zamkniętych obszarów lub całych skomplikowanych map. Każda z kart podzielona jest na 25 obszarów o boku 1 cala. Na obszarach tych możesz postawić figurki lub znaczniki, które najczęściej reprezentują bohaterów graczy i wrogów.

Jeden zestaw, razem ze “Szczęśliwym trafem” pozwala na utworzenie mapy składającej się maksymalnie z 625 obszarów o boku 1 cala – czyli około 0,4 metra kwadratowego!

Karty Wchodzę tam! można dowolnie obracać o 90 stopni co w połączeniu z 24 elementami zestawu daje ogromne możliwości tworzenia wielu kombinacji map, sal i korytarzy.

Nic też nie stoi na przeszkodzie aby łączyć ze sobą kilka różnych zestawów. Inne zestawy kart pozwalają na tworzenie nowych lokacji, dopasowanych do scenerii rozgrywki – Las, Miasto, Podziemia, Świątynia i wiele innych.