Case study: The Travel Bus

The Travel Bus to polska firma organizująca wyprawy podróżnicze we wszystkie zakątki świata. W 2017 roku firma zdecydowała się na współpracę z naszą agencją reklamową.

"Join the Adventure"

Naszym zadaniem, stała się w pierwszej kolejności pomoc w zakresie zaprojektowania nowego wizerunku firmy. Zaczęliśmy od stworzenia projektu nowego logotypu oraz grafik towarzyszących, które od tego czasu są używane na stronie internetowej, gadżetach, materiałach reklamowych i papeteriach.

Efekt naszych prac zadowolił klienta – firma The Travel Bus zyskała nowy, innowacyjny wizerunek, który zaczął zwracać uwagę potencjalnych klientów i wyróżniał ją na rynku.

Zdjęcie dzięki uprzejmości The Travel Bus

Kolejnym etapem naszej współpracy było zaprojektowanie nowej strony internetowej The Travel Bus. Agencja ORTH Multimedia wzięła na siebie cały proces projektowania strony, od koncepcji do realizacji. Efekt jaki chcieliśmy uzyskać to atrakcyjna wizualnie strona internetowa, łatwa w nawigacji i zwięzła w treści. Strona została dostosowana do potrzeb klientów oraz standardów RWD, a dzięki integracji z systemem formularzy rezerwacyjnych, klient może z łatwością zarezerwować wyprawę bezpośrednio ze strony www.

 

www.thetravelbus.pl

 

Nasza agencja reklamowa stale wykonuje outsourcing dla firmy, zajmujemy się projektami graficznymi oraz pracami na stronie internetowej, takimi jak aktualizacja treści, mechanizmów i dostosowywanie do zmieniających się potrzeb. Regularna aktualizacja wtyczek systemu CMS, oraz backupy pozwalają na stabilną i bezpieczną pracę witryny.

"Wybierz się z nami w świat i przeżyj przygodę życia"

Dzięki stałej współpracy The Travel Bus jest w stanie utrzymać swoją stronę na wysokim poziomie bezpieczeństwa i optymalizacji kodu, a także w atrakcyjny sposób prezentować swoje oferty klientom.

 

Od kilku lat w każdej tworzonej nowej stronie internetowej lub w sklepie online instalujemy natywnie moduł bezpieczeństwa, pozwalający na stałe śledzenie niechcianego, ruchu, prób brute force ataków oraz zachowania integralności repozytorium CMS,

 

Jako agencja reklamowa w ramach outsourcingu zajmujemy się także tworzeniem projektów pobocznych, takich jak projekty oklejania samochodu czy graficzne stopki e-mailowe. Projektujemy także gadżety zawierające stworzoną identyfikację wizualną The Travel Bus: koszulki, kubki emaliowane, czapki zimowe i z daszkiem, przypinki i inne projekty promocyjne.

Zdjęcia dzięki uprzejmości The Travel Bus
Zdjęcie dzięki uprzejmości The Travel Bus

W 2018 roku dla The Travel Bus prowadziliśmy rozbudowaną kampanię i szereg publikacji w Social Mediach, przygotowując ciekawostki podróżnicze, spoty video, oraz ankiety nawiązujące do bieżącej oferty wypraw.

 

Agencja reklamowa ORTH Multimedia zapewnia The Travel Bus nie tylko wsparcie w zakresie projektowania, ale także szybkie i profesjonalne wsparcie techniczne, co jest niezbędne w branży podróżniczej, gdzie czas jest cennym towarem. Dzięki tej stałej współpracy, The Travel Bus może skupić się na swoich głównych celach biznesowych, a my zajmujemy się wszystkimi kwestiami związanymi z marketingiem i projektowaniem.

"Enjoy life"